עברית  |  English  |  


 
חברת B2B מציעה את שרותיה לליווי הלקוח, החל משלב ההתנעה, דרך שלב ה-Ramp Up ועד שלב ייצוב המערכת בשני הצדדים. להלן רשימת השירותים המוצעים. מדובר ברשימה כוללת שאינה מחייבת אתכם לרכוש את כולה. בהתאם לדרישתכם, נרכיב את אוסף השירותים הרלוונטיים בעבורכם.
 

 בניית תרשים ארגוני ותפעולי


חברת B2B תבנה יחד עם הלקוח את המבנה הארגוני האופטימאלי עבור פעילות ה -  Offshore. ב
נוסף, נגדיר תפקידים ואת תהליכי העבודה הנדרשים בישראל, על מנת לתמוך בצורה אופטימאלית בפעילות זו.

 

הגדרת צרכים ואפיון עובד חדש לגיוס ב-Offshore

חברת B2B תלווה את הלקוח בהגדרת תפקידי מפתח ו/או בהגדרת כל תפקיד אחר שיידרש לפעילותו ותאפיין אותם, כדי להבטיח קבלת קבוצת עובדים בהתאמה מיטבית.

ראיונות עבודה


חברת B2B תלווה את הלקוח בראיונות טלפוניים או בראיונות פנים אל פנים עם מועמדים רלוונטיים, ותסייע לבחון את המועמדים. 

נציגי החברה יסייעו ביצירת קריטריונים לגיוס ותקנה כלים לנציגי הלקוח, על מנת שיוכלו לבצע ראיונות דומים בצורה עצמאית בעתיד.

     
שימור כוח אדם

חברת B2B תעניק ייעוץ בנושא שימור כוח אדם והנעת עובדים בתחום ה - IT ובתחום Offshore. אופן הייעוץ יכול להיות פרטני או בקבוצה. העבודה תתבצע מול מחלקת ה- HR של הלקוח, כדי ליצור מנגנון שימור עובדים התואם למדיניות החברה.
 
 

ניהול מרחוק

ניהול עבודה בקבוצת Offshore  שונה מעבודה רגילה מול קבוצות הנמצאות במיקום גיאוגרפי אחד. השוני נובע הן מהמרחק הפיזי והן מהבדלים הבין-תרבותיים. הריחוק הפיזי מצריך תקשורת אמצעית (טלפון מסנג'ר, ועוד), התייחסות שונה ללוחות הזמנים וניהול משברים עם אנשים שאיננו רואים פנים אל פנים.

כל אלה ועוד, הופכים את ניהול פעילות ה - Offshore לקשה ולמאתגרת יותר מהניהול לו אנו רגילים בישראל. מניסיוננו, קיימות דרכים (שיטות עבודה, מתודולוגיות, ניהול בקרה, וכד') להפוך את הניהול לפשוט יותר, יעיל יותר ובעיקר - לכזה שמשיג תוצאות.

 
 
חברת B2B תבנה ביחד עם הלקוח תהליכי עבודה, מתודולוגיות, נהלים, בקרות וכד', על מנת להבטיח עבודה אפקטיבית ומדויקת יותר עם קבוצת ה-Offshore וכן להקטנת סיכונים בקבלת התוצרים.

* כל התהליכים האמורים יכולים להתבצע על ידי חברת B2B ללא מעורבות הלקוח. לקוחות שונים עשויים להיות מעוניינים  ברמת מעורבות שונה של חברת B2B.

* בכל מקום בו כתוב: ”חברת 
B2B תבנה עם הלקוח ....", ניתן כמובן לראות זאת גם כ-"חברת B2B תבנה עבור הלקוח...".

  

 
Top

האתר נבנה על ידי   04-6461404